Deze website maakt gebruik van cookies, door verder te surfen gaat u akkoord met ons cookie beleid.
Lees meer over ons cookie beleid

Accountmanagers


Maak kennis met onze accountmanagers


Bij GévierDales vinden we persoonlijk contact erg belangrijk. Want hoe beter we u kennen, hoe beter we u van dienst kunnen zijn. Klik hier voor een compleet overzicht wie de contactpersoon in uw regio is. 

Neem gerust direct contact op voor een vraag of afspraak.

 

 

 
Arno Koelink
Vestigingsdirecteur

Zuid- en West-Nederland


T. 06 - 553 484 87
a.koelink@gevierdales.nl

 
Vacant
Vestigingsdirecteur
Noord- en Oost-Nederland








 


 
Renee Franken
Regio: Noord-Holland en Utrecht


T. 06 - 832 145 26

r.franken@gevierdales.nl

 

Bert Dekens
Regio: Groningen en Overijssel


T. 06 - 102 445 87
b.dekens@gevierdales.nl
 

 

 
Dennis Wolters
Regio: Zuid-Holland en West-Brabant



T. 06 - 122 672 70
d.wolters@gevierdales.nl

 

 
Vacant
Regio: Veluwe en Flevoland



 
 
 

 

Anthony Boelens
Regio: Limburg en Brabant
Key Accounts Zuid- en
West-Nederland


T. 06 - 533 570 65

a.boelens@gevierdales.nl

 
Folkert van der Meulen
Regio: Friesland


T. 06 - 553 484 90

f.vandermeulen@gevierdales.nl
 

 
Michel van Leeuwen
Regio: Zeeland


T. 06 - 517 289 70
m.vanleeuwen@gevierdales.nl

 
Iris Weeland
Regio: West-Gelderland


T. 06 - 203 207 64

i.weeland@gevierdales.nl
 
 

 
Marco Leibfried


T. 06 - 128 095 55
m.leibfried@gevierdales.nl

 
Mark Korsten
Key Accounts landelijk


T. 06 - 130 226 24
m.korsten@gevierdales.nl